Обчислити зручним способом 318*78+318*22; 2) 856*92-853*92; 3) 943*268+943*232; 4) 65*246-65*229-65*17. Дякую за допомогу!

+4
Ответы (1)
  1. 3 июня, 07:48
    0
    1) (318*78) + (318*22) = 31800

    318*78=24804

    318*22=6996

    24804+6996=31800

    Ответ: 31800

    2) (856*92) - (853*92) = 276

    856*92=78752

    853*92=78476

    78752-78476=276

    Ответ: 276

    3) (943*268) + (943*232) = 471500

    943*268=252724

    943*232=218776

    252724+218776=471500

    Ответ: 471500

    4) (65*246) - (65*229) - (65*17) = 0

    65*246=15990

    65*229=14885

    65*17=1105

    15990-14885=1105

    1105-1105=0

    Ответ: 0