У-х=2 у^2-2 ху-х^2=-28 система

+3
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 04:46
    0
    Y-x=2 y-x=2 y-x=2 y=2+x

    y²-2xy-x²=-28 y²-x²-2xy=-28 (y-x) (y+x) - 2xy=-28 2 (y+x) - 2xy=-28

    2 (y+x-xy) = - 28

    y+x-xy=-14

    2+x+x-x (2+x) + 14=0

    16+2x-2x-x²=0

    16-x²=0

    -x²=-16

    x²=16

    x=4 x=-4

    y-4=2 y - (-4) = 2

    y=2+4 y=2-4

    y=6 y=-2