Обчислити 1,521 : 0,3-1,9 * 0,3

+2
Ответы (1)
  1. 18 июля, 03:07
    0
    521 : 0,3-1,9 * 0,3=521 * 10/3-1,9 * 3/10=5210/3-57/100 = (521000-171) / 300=520829/300=1736 29/300