2217,5 * 0,95 * (2783,13-209,4) * (1*0,2)

+5
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 17:39
    0
    1) 2783,13 - 209,4 2 = 2573,71

    2) 1*0,2 = 0,2

    3) 2217,5 * 0,95 = 2106,625

    4) 2106,625*2573,71 = 5421841,83

    5) 5421841,83 * 0,2 = 1084368,37