13y+224+24 y-67 если y=15

+3
Ответы (2)
  1. 19 августа, 08:18
    0
    13 у+224+24 у-67=37 у+157, при у=15

    37*15+157=712
  2. 19 августа, 08:33
    0
    13*15+224+24*15-68 185+224+360-68 409+292=71