100.000 - (123.000+65.345) + (56.89-43.657) =

+2
Ответы (1)
  1. 23 июня, 00:04
    0
    1) 123.000+65.345=178.345

    2) 56.890-43.657=13.233

    3) 100.000-178.345 = - 78.345

    4) - 78.345+13.233 = - 65.112

    ответ - 65.112