13,6-45: 3 6/13+1 3/8

+1
Ответы (2)
  1. 2 января, 20:14
    0
    13,6-45:3 6/13+1 3/8=1 39/40

    1) 45:3 6/13=13

    2) 13,6-13=0,6

    3) 0,6+1 3/8=1 39/40
  2. 2 января, 21:35
    0
    1) - 1.4

    2) 1.461 ...

    3) 0.375