1/4 + 3/5

9/11 - 2/5

13/16 - 9/32

3/28 + 5/14

14/15 - 7/10

3/8 + 1/6

+3
Ответы (1)
  1. 15 июня, 07:38
    0
    1/4+3/5=5/20+12/20=17/20

    9/11-2/5=45/55-22/55=23/55

    13/16-9/32=26/32-9/32=15/32. и т. д