3685+200481+958,101030-98104-56,100000 - (586+49503),7510 + (301296-4098)

+3
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 00:42
    0
    1) 3685+200481=204166, 2) 204166+958=205124; 1) 101030-98104=2926, 2) 2926-56=2870; 1) 49503+586=50089, 2) 100000-50089=49911; 1) 301296-4098=297198, 2) 7510+297198=304708
  2. 1 ноября, 00:51
    0
    3685+200481+958,101030-98104-56,100000 - (586+49503),7510 + (301296-4098) = 354072,25003