38x+12x+7 60+25y-14y 8z-8z+5z 5m+2n-3m+5m

+3
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 00:46
    0
    38 х+12 х+7=50 х+7

    60+25 у-14 у=60+11 у

    8z-8z+5z=5z

    5m+2n-3m+5m=12m-3n