2*3*10-60. 5*2*3+70 2*4*10-10

+3
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 13:39
    +1
    2*3*10-60=0

    5*2*3+70=100

    2*4*10-10=70
  2. 5 ноября, 15:28
    -1
    2*3*10-60=6*10-60=60-60=0

    5*2*3+70=30+70=100

    2*4*10-10=80-10=70