1-4 + (7+7*2) - 8) + 90 сколько?

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 08:49
    0
    1) 7 х2=14

    2) 7+14=21

    3) 21-8=13

    4) 1-4=-3

    5) - 3+13=10

    6) 10+90=100