235*13 + (166-147) * 103-10125*29

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 20:54
    0
    1) 235*13=3055

    2) (166-147) * 103=19*103=1957

    3) 10125*29=293625

    4) 3055+1957+293625=298637