Розкрийте дужки (10-a) * 5=

+1
Ответы (2)
  1. 29 февраля, 14:38
    0
    5*10=50

    5*a=5 а

    50-5a*5=25a

    вроде так
  2. 29 февраля, 16:20
    0
    (10-a) * 5

    50-5a

    ...