2) 1,5-5,4 + (-1,6) + 8,5

4) 0,13 + (-9,94) + (-2,13) + (-0,06).

+4
Ответы (1)
  1. 27 июня, 16:49
    0
    2) 1.5-5.4 + (-1.6) + 8.5=1.5-5.4-1.6+8.5=-7+10=3

    4) 0.13 + (-9.94) + (-2.13) + (-0.06) = 0.13-9.94-2.13-0.06=-12.13+0.13=-12