Сравни (52+12) : 8?8, 80-9*6?20, 95?100 - (90-6), 81?72:8*9

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 08:12
    0
    1) (52+12) : 8=8 2) 80-9*6>20 3) 95>100 - (90-6) 4) 81=72:8*9

    52+12=64 9*6=54 90-6=84 72:8=9

    64:8=8 80-54=26 100-84=16 9*9=81