Выполните умножени 214 на 57 и509 на 83 и3217 на 51 и 5148 на670 и 3154 на 486 и на204 на 305

+3
Ответы (1)
  1. 18 июля, 21:53
    0
    214*57=12198

    509*83=42247

    3217*51=164067

    5148*670=3449160

    3154*486=1532844

    204*305=62220