Запиши B виде десятичной дроби: 3/5; 2/25; 3/4; 1 5/8; 13/125; 3 7/200.

+5
Ответы (2)
  1. 18 марта, 13:46
    0
    3/5=0,6, 2/25=0,08, 3/4=0,75, 1 58=1,625, 13/125=0,104, 3 7/200=3,035
  2. 18 марта, 13:52
    0
    0.6; 0.20; 0.75; 1.625; 0.104; 3. 035