3/4=?/24 = 1/8=?/24 = 1/3=?/24 = 3/4=?/48 = 1/3=?/48 = 3/16=?/48 = 9/14=?/28 = 3/7=?/28 = 2/3=?/99 = 11/14=?/28 = 4/28=?/56 = 5/12=?/48=

+3
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 23:23
    0
    3/4=18/24 1/8=3/24 1/3=8/24 3/4=36/48 1/3=16/48 3/16=9/48 9/14=18/28 3/7=12/28 2/3=66/99 11/14=22/28 4/28=8/56 5/12=10/48.