5 1/3 * 0,75 - 3 3/8 : 7,25 + 4,6

+3
Ответы (1)
  1. 19 мая, 22:58
    0
    5 1/3*0.75=16/3*75/100=4

    3 3/8:7.25=27/8:725/100=27/58

    4-27/58=3 31/58

    3 31/58+4.6=3 31/58+4 6/10=8 39/290