Розписати приклади зручним способом

25+10+7=

13 - (18-9) =

17+51=

54+28=

+1
Ответы (2)
  1. 9 ноября, 02:43
    0
    25+10+7=42

    13 - (18-9) = 13-9=4

    17+51=68

    54+28=82
  2. 9 ноября, 04:25
    0
    25+10+7=42

    13 - (18-9) = 4

    17+51=68

    54+28=82