B/a^2 - a/b^2

помогите решить

+1
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 05:43
    0
    В/а^2-a/b^2 = (a^2b-ab^2) / a^2 умножb^2=ab (a-b) / abab (сокращаем на ab) = (a-b) / ab