Знайди значення виразу 9+а, якшо а = 2,3,4

+1
Ответы (2)
  1. 24 октября, 16:38
    0
    9+2=11

    9+3=12

    9+4=13

    просто посчитай и додай
  2. 24 октября, 17:09
    0
    9+2=11

    9+3=12

    9+4=13

    при а равно 2,3,4