5264:7*40=

4384:8*50=

+3
Ответы (2)
  1. 25 марта, 04:42
    0
    5264:7*40=30080

    4384:8*50=27400
  2. 25 марта, 05:22
    0
    5264:7=752*40=30080

    4384:8=548*50=27400