1) (-3) * (-1)

2) (-1.4) * (-2.5)

3) (-0.99) * (-100)

4) (-3.8) * - 1.4)

5) (-0.85) * (-0.86)

+1
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 05:07
    0
    -3 * (-1) = 3

    (-1,4) * (-2,5) = 3,5

    (-0,99) * (-100) = 99

    (-3,8) * (-1,4) = 5,32

    (-0,85) * (-0,86) = 0,731