1000 см3:4=; 1 м3+200 дм3=; 100 мм3+10 см3=; 1000 см3 + 100 дм3=; 1 м3-1 дм3=; 10000 мм: 50=; 100 дм3 + 100 см3=; 1000 см3:20=:

+5
Ответы (1)
  1. 29 марта, 12:48
    0
    1000 см3:4=250 см3

    _

    1 м3+200 дм3 = 10 дм3+200 дм3 = 210 дм3

    _

    100 мм3+10 см3=20 см3

    _

    1000 см3+100 дм3=200 дм3

    _

    1 м3-1 дм3=9 дм3

    _

    10000 мм3:50=20 см3

    _

    100 дм3+100 см3=110 дм3

    _

    1000 см3:20=50 см3

    Вроде так)