4532+у=800*7;

2) х-7321=60*5

+3
Ответы (1)
  1. 23 мая, 10:25
    0
    1. 4532+у=800*7

    4532+у=5600

    y=5600-4532

    y=1068

    2. х-7321=60*5

    х-7321=300

    x=7321+300

    x=7621