5 * (18/3) + 5884/4, 8*4 + (70-56) 75/5, 48/8+24/617*4, 35 / (13-6) 11*6.

+3
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 06:41
    0
    5 * (18/3) + 5884/4 = 1501

    8*4 + (70-56) * 75/5 = 12960

    48/8+24/617*4 = 6 96/617

    35 / (13-6) * 11*6 = 330