5 * (18/3) + 58 84/4

8*4 + (70-56) 75/5

48/8+24/6 17*4

35 / (13-6) 11*6

+2
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 12:54
    0
    5 * (18/3) + 58=88

    84/4=21

    75/5=15

    48/8+24/6=10

    17*4=68

    35 / (13-6) = 5

    11*6=66