Пример (144 + 138 * 62) * 47

+2
Ответы (2)
  1. 26 мая, 11:35
    +1
    1) 138*62=8556

    2) 144+8556=8700

    3) 8700*47=408900
  2. 26 мая, 13:00
    +1
    (144+138*62) * 47 = (144+8556) * 47=408900