67392: (3504-3408) + 19232:601

Схема

+5
Ответы (1)
  1. 21 июля, 23:59
    0
    67392: (3504-3408) + 19232:601=734

    1) 3504-3408=96

    2) 67392:96=702

    3) 19232:601=32

    4) 702+32=734