Вычисли. 1) 80 : (8 * 2) = 2) 90 : (9 * 2) = 3) 7 * 9 - 47 + 36 = 4) 56 : 8 + 39 - 28 =

+5
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 15:37
    0
    1) 80 : (8 * 2) = 5

    2) 90 : (9 * 2) = 20

    3) 7 * 9 - 47 + 36 = 52

    4) 56 : 8 + 39 - 28 = 18