А) 3*8³-5*6³=

б) (5²-4²) ³=

+2
Ответы (1)
  1. 16 июля, 15:53
    0
    3*8³-5*6³=3*512-5*216=1536-1080=456

    (5²-4²) ³ = (25-16) ³=9³=729