4 2

24_ - 19,5 : 7-

5 9

+2
Ответы (1)
  1. 9 июня, 19:58
    0
    1) 19,5 : 7 2/9 = 19 5/10 : 65/9 = 19 1/2 : 65/8 = 39/2 : 65/9 = 351/130 = 2,7

    2) 24 4/5 - 2,7 = 124/5 - 27/10 = 248/10 - 27/10 = 221/10 = 22,1