1) (6+y) (y-6) 2) (2b в квадрате - 1) в квадрате 3) x в квадрате / x+3 4) x-8/3

+1
Ответы (1)
  1. 8 января, 23:19
    0
    1) = y^2-36

    2) (2b^2-1) ^2=4b^4-4b^2+1

    3) x^2 / (x+3) = x^2+3x^2=4x^2

    4) x-8/3=3x-24