12 1/12 * 7 5/8 + (- 12 1/12) * 4 3/8 - 12 1/12 * 2 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 06:31
    0
    121/12*75/8=94 17/32

    -121/12*4 3/8=-44 11/96

    121/12*2 1/4=22 11/16

    94 17/32 + (-44 11/96) = 50 5/12

    50 5/12-22 11/16=27 35/48