1) - 2/5 - (-3/5) =

2) 21 - (5-8) =

3) 3,7 - (4-5,3)

+5
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 15:51
    0
    1) - 2/5 - (-3/5) = - 5/5

    2) 21 - (5-8) = 18

    3) 3,7 - (4-5,3) = 2,4