124*3-105:3. 417*2-216*3. (742+86) : 6. (1000-683) * 3.

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 05:48
    0
    1) 124*3=372

    2) 105:3=35

    1) 417*2=834

    2) 216*3=648

    3) 834-648=186

    1) 742+86=828

    2) 828:6=138

    1) 1000-683=317

    2) 317*3=951