Примеры 10106 - (8508-3469)

(1000+200) : (20*5)

+3
Ответы (1)
  1. 3 марта, 21:31
    0
    (1000+200) : (20*5) = 1200/100=120

    10106 - (8508-3469) = 10106-5139=5067