N< (643+257) * (497*403-155956:307) =

+5
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 09:25
    0
    497*403=200291

    155956:307=508

    200291-508 = 199783

    643+257=800

    199783*800=159826400

    n< 159826400