Ребята спасите! 5.6/14=2.8/2t

+1
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 06:05
    0
    5,6/24=2,8/2t;

    2t = (14*2,8) / 5,6; 2t=14/2;

    2t=7; t=7/2; t=3,5.