8,8 * (4,2-6,97) - 7,32: (-2,4) + (-4,2) : 2,8

+4
Ответы (1)
  1. 27 июля, 00:59
    0
    4,2-6,97=-2,77

    8,8 * (-2,77) = - 24,376

    7,32 / (2,4) = 3,05

    -24,376+3,05=-21,326

    -4,2/2,8=-1,5

    -21,326-1,5=-22,826