Вычислите: ж) 7,08 - 4,125 з) 20,4 - 5,31 и) 80,1 - 78,6

+5
Ответы (2)
  1. 5 января, 09:49
    0
    ж) 7,08 - 4,125 = 2,955

    з) 20,4 - 5,31 = 15,09

    и) 80,1 - 78,6 = 1,5
  2. 5 января, 10:43
    0
    Ж) 7.08-4.125

    =2.955

    З) 20.4-5.31

    =15.09

    И) 80.1-78.6

    =1.5