На трьох дилянках посияли 6720 кг. На перший и другий дилянци 4750 вивса. На другий и третий 4120. Скильки килограмив вивса посияли на кожний дилянци?

+3
Ответы (1)
  1. 31 июля, 02:21
    0
    1) 7630-4820=2810 кг-на 1 участке.

    2) 7630-5250=2380 кг-на 3 участке.

    3) 5250-2810=2440 кг-на 2 участке.