118+70:14-9*9;

63:7+92-16*3;

800-80:4 - (70+9) ;

(800-80) : 4 - (70+9) ;

+3
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 23:14
    0
    118+5-91=32

    9+92-48=53

    800-20-79=701

    180-79=101