14078*5 30700*4 1600*8

+2
Ответы (2)
  1. 30 июля, 15:13
    0
    14078*5=70390 30700*4=122800 1600*8=12800
  2. 30 июля, 17:32
    0
    1) 14078*5 = 70,390

    2) 30700*4 = 122,800

    3) 1600*8 = 12,800