25 дм + 6 м 9 см + 7 дм 6 см

+3
Ответы (2)
  1. 14 августа, 00:13
    0
    25 дм=250 см

    6 м9 см=609 см

    7 дм6 см=76 см

    250+609+76=859+76=935 см

    935 см=9 м 3 дм 5 см

    935 см=9 м 35 см
  2. 14 августа, 02:09
    0
    1 дм - 10 см

    1 м - 100 см

    250 см + 609 см + 76 см = 935