61-24/4+12 и 7+3*3+24

+4
Ответы (1)
  1. 18 июня, 14:07
    0
    1.

    1) 24:4 = 6

    2) 61-6=55

    3) 55+12=67

    =67

    2.

    1) 3*3=9

    2) 7+9=16

    3) 16+24=40

    =40