Китап ушинши бетинен бастап 3 цифрымен номерленген. Китаптын барлык беттери 1315 цифрмен номерленген. Китаптын неше бети номерленген?

+3
Ответы (1)
  1. 27 июня, 12:36
    0
    3-9=7 цифр; 10-99=90 * 2=180; 7+180=187 цифр; 1315-187=1128. 1128:3=376 бет 99+376=475 бет