2*9+234*5=?

9*9+654*6=?

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 09:11
    0
    2•9+234•5=?

    1) 2•9=18

    2) 234•5=1170

    3) 18+1170=1188

    9•9+654•6=?

    1) 9•9=81

    2) 654•6=3924

    3) 81+3924=4005